Kateřina 

Do stacionáře chodím každý všední den. Jsem tam od rána až do odpoledne. Do stacionáře chodím ráda kvůli kurzům. Můj nejoblíbenější kurz je dílnička, protože tam vyrábíme různá mýdla, koupelovou sůl a sprchové gely. Další můj oblíbený kurz je pečení. Pečeme různé dorty, štrůdly a cookies. Dále mám oblibené tyto kurzy: péči o klub, novinařinu, focení, muzikoterapii, vaření a výlety do přírody. Taky ráda hraju divadlo

Mám tady kamarádku Marušku. Jsem ve stacionáři spokojená.  

 

Miroslav

Rád chodím do stacionáře. Mám to tam rád, protože máme zajímavé kurzy jako pečení, muzikoterapii, dílničku, snoezelen, filmotéka, divadlo, novinařinu, focení, kutilství, petanque, vaření a pečení. Moje nejoblíbenější kurzy jsou divadlo, vaření a péči o klub. Mám tu taky kamarády jako Katku, Zdeňka, Darka, Lukáše a Jakuba. Moje nejoblíbenější dny jsou úterý a středa. V úterý máme divadlo a ve středu vaření.

 

Aleš

Je  to sociální služba pro lidi s mentálním postižením.  Pracují tam s námi asistenti – Šárka, Tomáš, Lucie, Petra a Veronika.  Jsme ve stacionáři od půl deváté do tří hodin. Přes den máme program. Účastníme se kurzů, například muzikoterapie, divadla, kutilství, vaření, dílničky, novinařiny, pečení, péče o klub. Občas chodíme na různé výlety.  Přes den máme oběd. Do klubu chodím, protože mě to baví. Doma bych se asi pěkně nudil. Asistenti se mnou rádi pracují. Rád se tady učím a potkávám ostatní klienty.

 

Jakub

Rád chodím do stacionáře, protože si tu můžu povídat s asistenty a na kurzu dílničky si mohu vydělat nějaké peníze. Moc rád také chodím na různé společenské akce jako Den Země, Mezi Ploty a Integrace Slunce. Moje oblíbené kurzy jsou pétanque, filmotéka, trénink paměti, dílnička a divadlo.